Aymak
Aydınlar Dişli 
Hakkında

Şirketimiz, 35 yılı aşan kendi bünyesinde oluşturduğu Ar-Ge mühendislik gelişimlerine engin
tecrübesini de katarak, mevcut büyük makine parkuru sayesinde başta Demir Çelik Sektörü olmak üzere Enerji-Çimento Sektörlerinde, Gemicilik ve de Savunma Sanayiinde kullanılan Ağır Sanayi Makineleri, bunların dişli ve redüktörlerinin imalatlarını başarı ile sürdürmektedir.
Şirketimiz, Ağır Sanayi Endüstri fabrikalarının ihtiyaçlarını kaliteli , ekonomik, seri ve hızlı bir
şekilde üretimlerini yapabilmeleri amacı ile bu firmaların kalıcı bir şekilde artı değer oluşturabilmesi amacıyla, 35 yılın bize verdiği tecrübemiz ve bu uzun süreç içerisinde yaptığımız Ar-Ge çalışmalarımızın sonuçlarında çok olumlu ve umutlu adımlar attık. Başta Demir Çelik Sektörü olmak üzere, gerek se diğer Enerji Sektörü- Çimento Sektörü-Gemicilik ve Savunma Sanayinin gerek ülkemiz çapında, gerek se yurt dışı platformlarında kalıcı, güvenilir bir firma olarak üst seviyelere yükselişimiz hızla gerçekleşmektedir. Son yıllarda başardığımız özellikle Demir Çelik sektöründe Entegre üretimi gerçekleştirecek projelerimizi genel şirket vizyonumuz olarak da kabul ettiğimiz kaliteli, ekonomik ve hızlı bir şekilde imalatlarını yaparak bu konuda ki iddialı ve de kalıcı gelişimimizi gösterdik. Aydınlar Dişli firmamız, sahip olduğu AYMAK markası ile Dişli ve Redüktör imalatında, büyük ve sorunsuz üretim yapması sağlanacak olan entegre üretim tesislerinin oluşumunda her zaman söz sahibi olduğu gibi sorun yaratmayan, çözüm üreten Ar-Ge çalışmaları ve geniş makine parkuru engin tecrübesi ile tüm üreten sanayicilerin yanında olmaya devam edecektir.

Bunun için şirketimiz her zaman:

  • En Ekonomik – En seri ve en kaliteli bir şekilde üretim yapabilecek makine ve tesisleri tespit ederek, bunlar konusunda sektördeki değerli sanayicilerimize en iyi ve faydalı bir partner firma olmaya devam edecektir.

  • Sektörlerde olabilecek sorunlara 35 yılı aşan tecrübe ve bilgi birikimleri ile çözüm bulacaktır.

  • Dünyada hızla süren teknolojik gelişimler yakından takip edilerek, bu gelişmelerden üretici sanayicilerin daha avantajlı olabilmeleri ortamlarının sağlanabilmesi için mevcut Ar-Ge brimi teknolojik bir üs olarak çalışarak, burada oluşacak inovasyon tüm müşterilerimiz ile paylaşılacaktır.

  • Şirket olarak Daha İyi, Daha kaliteli, Daha ekonomik, Daha seri üretim için tüm üretici partnerlerimizle birlikte daha umutlu, daha mutlu bir iş yaşamını kendimize şiar edindik.

Üretim Süreci

1.ADIM

Teklif Süreci

2.ADIM

Hammadde Tedariği

3.ADIM

Üretim

4.ADIM

Sevkiyat

2535.jpg