Hizmetlerimiz

Şirketimiz, Ağır Sanayi Endüstri fabrikalarının ihtiyaçlarını kaliteli , ekonomik, seri ve hızlı bir
şekilde üretimlerini yapabilmeleri amacı ile bu firmaların kalıcı bir şekilde artı değer oluşturabilmesi
amacıyla, 35 yılın bize verdiği tecrübemiz ve bu uzun süreç içerisinde yaptığımız Ar-Ge
çalışmalarımızın sonuçlarında çok olumlu ve umutlu adımlar attık. Başta Demir Çelik Sektörü olmak
üzere, gerek se diğer Enerji Sektörü- Çimento Sektörü-Gemicilik ve Savunma Sanayinin gerek ülkemiz
çapında, gerek se yurt dışı platformlarında kalıcı, güvenilir bir firma olarak üst seviyelere yükselişimiz
hızla gerçekleşmektedir. Son yıllarda başardığımız özellikle Demir Çelik sektöründe Entegre üretimi
gerçekleştirecek projelerimizi genel şirket vizyonumuz olarak da kabul ettiğimiz kaliteli, ekonomik ve
hızlı bir şekilde imalatlarını yaparak bu konuda ki iddialı ve de kalıcı gelişimimizi gösterdik.

DSC_1276.JPG
redikör.jpg

Anahtar Teslim Tesisler

Firmamız güvenilir ARGE ekibi ve tecrübeli imalat grubu ile komple proje dahil anahtar teslim hadde tesisi imalatı yapmaktadır. Türkiye’de hadde tesisi imalatı konusunda sektöre öncülük eden ve yön veren konumdayız. Yapmış olduğumuz iyileştirmelerle sürekli daha iyisini hedefleyerek kaliteli hammadde ve mamul üretecek sürekli hadde tesisi üretmeye devam ediyoruz.

Güç Aktarma Organları

İmal ettiğimiz şaftlar her hadde tesisine uygun, kaliteli, güvenilir, yüksek performanslı, değişik boy ve ebatlarda yapılmaktadır. Şaftlarımızın flanşlı ve flanşsız başlıkları, istavrozları, tasları, şaft kayıcısı vasıflı çelik malzemeden imal edilmektedir. Şaft kayıcıların dış etkenlerden korunması yapılan tasarımlar ve kullanılan ekipmanlar sayesinde şaftların kullanım ömrü daha da arttırılmıştır.

unnamed.jpg
MÜHENDİSLİK ÇÖZÜMLERİ.jpg

Dişli ve Redüktörler

Şirketimiz, 35 yılı aşkın dişli tecrübesiyle ikili ve üçlü dişli kutularında, redüktörlerde hiçbir yan sanayi desteğine ihtiyaç duymadan istenilen projeye, aktarım gücüne göre imalat yapabilmektedir. Dişli kutularında kullanılan Düz, Helisel, Çavuş ve Sonsuz Vida ve Dişli Çarkları gibi birçok dişli çeşitinin açılımını gerçekleştirirken bu dişlilerin diş profillerinin taşlama işlemlerini de taşlama makinelerimizde yapmaktayız. Dişli yapımında kullanılan malzemeleri seçerken yüksek vasıflı alaşımlı dövme malzemeleri tercih ediyoruz. Yaptığımız dişlilerin ısıl işlemlerinde tecrübeli ve güvenilir ısıl işlem firmalarından destek alıyoruz.

Proje ve Mühendislik Çözümleri

AYMAK ÇELİK TEKNOLOJİLERİ olarak ürün geliştirme, imalat, üretim konularında tecrübeli profesyonel kadromuz ile istenilen kapasitede komple anahtar teslim hadde tesisleri, demir çelik tesisleri, hadde şanzımanları, şaftlar ve hadde makasları için mühendislik hizmeti vermekteyiz. Proje grubunda bulunan tecrübeli mühendis ekibimiz sürekli daha iyisini hedefleyerek mükemmelik anlayışı içerisinde çalışmalarına daha iyisini amaçlayarak yön vermektedir.